CBG453215U601T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBG453215U601T
JLCPCB Part #
C5120060
Package
SMD,4.5x3.2x1.5mm
Description
200mA 400mΩ 600Ω@100MHz ±25% SMD,4.5x3.2x1.5mm Ferrite Beads ROHS