TE05G24R9FT
MFR.Part #
TE05G24R9FT
JLCPCB Part #
C5120048
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS