TE05G6800FT
MFR.Part #
TE05G6800FT
JLCPCB Part #
C5120043
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 680Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS