RHC-01W301JT
MFR.Part #
RHC-01W301JT
JLCPCB Part #
C5120036
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS