RPF-05K3001FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RPF-05K3001FT
JLCPCB Part #
C5120032
Package
0805
Description
250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS