CMP201209UD1R2MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMP201209UD1R2MT
JLCPCB Part #
C5120012
Package
SMD,2x1.2mm
Description
1.2uH 240mΩ 800mA Multilayer inductor ±20% SMD,2x1.2mm Power Inductors ROHS