RHC-02W203JT
MFR.Part #
RHC-02W203JT
JLCPCB Part #
C5119996
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS