TD03H1001DT
MFR.Part #
TD03H1001DT
JLCPCB Part #
C5119979
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS