NCE82H160
MFR.Part #
NCE82H160
JLCPCB Part #
C5116526
Package
TO-220-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11.18nF 160A 201nC 285W 4.5mΩ@10V 461pF 4V 82V TO-220-3L MOSFETs ROHS