ESRG250ELL102MK15S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESRG250ELL102MK15S
JLCPCB Part #
C5114012
Package
Plugin,D12.5xL21.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 21.5mm 25V 5mm 830mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS