ESMG630ELL330MF11D
MFR.Part #
ESMG630ELL330MF11D
JLCPCB Part #
C5113978
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 140mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS