ESMG500ETD471MJ20S
MFR.Part #
ESMG500ETD471MJ20S
JLCPCB Part #
C5113974
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 21.5mm 470uF 50V 5mm 755mA@120Hz ±20% 插件,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS