ESMG350ETC470ME11D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMG350ETC470ME11D
JLCPCB Part #
C5113965
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 130mA@120Hz 2000hrs@85℃ 2mm 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS