ESMG160ELL470ME11D
MFR.Part #
ESMG160ELL470ME11D
JLCPCB Part #
C5113952
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 109mA@120Hz 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 2mm 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS