ELXZ500ETD221MJ20S
MFR.Part #
ELXZ500ETD221MJ20S
JLCPCB Part #
C5113927
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 21.5mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V 525mA@120Hz 5mm ±20% Plugin,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS