ELXZ500ELL181MJ16S
- MFR.Part #
- ELXZ500ELL181MJ16S
- JLCPCB Part #
- C5113923
- Package
- Plugin,D10xL16mm
- Description
- -55℃~+105℃ 10mm 16mm 180uF 340mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS