ELXY350ELL561MJ30S
MFR.Part #
ELXY350ELL561MJ30S
JLCPCB Part #
C5113887
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 31.5mm 35V 5000hrs@105℃ 560uF 5mm 720mA@120Hz ±20% 插件,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS