ELXY350ELL151MH15D
MFR.Part #
ELXY350ELL151MH15D
JLCPCB Part #
C5113883
Package
Plugin,D8xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 16.5mm 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS