ELXY250ETD221MH15D
MFR.Part #
ELXY250ETD221MH15D
JLCPCB Part #
C5113882
Package
Plugin,D8xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16.5mm 220uF 25V 277.5mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS