ELXV350ETD391MJ25S
MFR.Part #
ELXV350ETD391MJ25S
JLCPCB Part #
C5113855
Package
Plugin,D10xL26.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 26.5mm 3000hrs@105℃ 35V 390uF 5mm 630mA@120Hz ±20% 插件,D10xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS