ELXV350EC5221MJ16S
MFR.Part #
ELXV350EC5221MJ16S
JLCPCB Part #
C5113850
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 220uF 3000hrs@105℃ 35V 412.5mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS