ELXV101ETD121MK25S
MFR.Part #
ELXV101ETD121MK25S
JLCPCB Part #
C5113841
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 120uF 25mm 364mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS