ELXV100EC3222MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXV100EC3222MK25S
JLCPCB Part #
C5113830
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10V 12.5mm 2200uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS