EKZN101ELL471MLN3S
MFR.Part #
EKZN101ELL471MLN3S
JLCPCB Part #
C5113803
Package
Plugin,D16xL33mm
Description
-40℃~+105℃ 1.32A@120Hz 10000hrs@105℃ 100V 16mm 33mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS