EKZM250ELL561MH20D
MFR.Part #
EKZM250ELL561MH20D
JLCPCB Part #
C5113795
Package
Plugin,D8xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 21.5mm 25V 3.5mm 560uF 750mA@120Hz 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS