EKZH350ELL391MH20D
MFR.Part #
EKZH350ELL391MH20D
JLCPCB Part #
C5113790
Package
Plugin,D8xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 21.5mm 3.5mm 35V 390uF 6000hrs@105℃ 705mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS