EKZE6R3ELL821MH15D
MFR.Part #
EKZE6R3ELL821MH15D
JLCPCB Part #
C5113777
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 597mA@120Hz 6.3V 820uF 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS