EKZE350ETE102MK25S
MFR.Part #
EKZE350ETE102MK25S
JLCPCB Part #
C5113763
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.662A@120Hz 1000uF 12.5mm 25mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS