EKZE101ELL270MHB5D
MFR.Part #
EKZE101ELL270MHB5D
JLCPCB Part #
C5113748
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 13mm 142mA@120Hz 27uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS