EKZE100ETE222MK20S
MFR.Part #
EKZE100ETE222MK20S
JLCPCB Part #
C5113746
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.77A@120Hz 10V 12.5mm 20mm 2200uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS