EKYB800ELL681MK40S
MFR.Part #
EKYB800ELL681MK40S
JLCPCB Part #
C5113728
Package
Plugin,D12.5xL41.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 41.5mm 5mm 680uF 80V ±20% 插件,D12.5xL41.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS