EKY-350ELL392MM40S
MFR.Part #
EKY-350ELL392MM40S
JLCPCB Part #
C5113674
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 3.21A@120Hz 35V 3900uF 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS