EKY-350ELL122ML20S
MFR.Part #
EKY-350ELL122ML20S
JLCPCB Part #
C5113673
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.518A@120Hz 10000hrs@105℃ 1200uF 16mm 20mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS