EKXL421ELL470MJ45S
MFR.Part #
EKXL421ELL470MJ45S
JLCPCB Part #
C5113659
Package
Plugin,D10xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 420V 460mA@120Hz 47mm 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL47mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS