EKXL421ELL390MJ40S
MFR.Part #
EKXL421ELL390MJ40S
JLCPCB Part #
C5113658
Package
Plugin,D10xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 39uF 400mA@120Hz 420V 42mm 5mm ±20% 插件,D10xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS