EKXL401ELL220MJ25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXL401ELL220MJ25S
JLCPCB Part #
C5113654
Package
Plugin,D10xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 22uF 250mA@120Hz 27mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS