EKXG161ELL220MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXG161ELL220MJ20S
JLCPCB Part #
C5113639
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 200mA@120Hz 20mm 22uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS