EKXE161ELL150MH15D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXE161ELL150MH15D
JLCPCB Part #
C5113630
Package
Plugin,D8xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 15uF 160V 17mm 3.5mm 75mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS