EKWA451ELL820MLN3S
MFR.Part #
EKWA451ELL820MLN3S
JLCPCB Part #
C5113628
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 33.5mm 450V 5000hrs@105℃ 640mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS