EKWA451ELL470MK30S
MFR.Part #
EKWA451ELL470MK30S
JLCPCB Part #
C5113627
Package
Plugin,D12.5xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 32mm 420mA@120Hz 450V 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS