EKWA451ELL101ML35S
MFR.Part #
EKWA451ELL101ML35S
JLCPCB Part #
C5113621
Package
Plugin,D16xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 37mm 450V 5000hrs@105℃ 7.5mm 730mA@120Hz ±20% 插件,D16xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS