EKRG250ETD101MJ09S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKRG250ETD101MJ09S
JLCPCB Part #
C5113589
Package
Plugin,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS