EKMQ350ELL472MLP1S
MFR.Part #
EKMQ350ELL472MLP1S
JLCPCB Part #
C5113578
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.78A@120Hz 16mm 2000hrs@105℃ 35.5mm 35V 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS