EKMQ201ELL2R2MF11D
MFR.Part #
EKMQ201ELL2R2MF11D
JLCPCB Part #
C5113572
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.2uF 2.5mm 200V 25mA@120Hz 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS