EKMQ160ELL472ML25S
MFR.Part #
EKMQ160ELL472ML25S
JLCPCB Part #
C5113568
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5A@120Hz 16V 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS