EKMQ160ELL221MF11D
MFR.Part #
EKMQ160ELL221MF11D
JLCPCB Part #
C5113567
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 16V 190mA@120Hz 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS