EKMG100ELL470ME11D
MFR.Part #
EKMG100ELL470ME11D
JLCPCB Part #
C5113539
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 12.5mm 2mm 47uF 5mm 68mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS