EKMA500ETD1R0MD07D
MFR.Part #
EKMA500ETD1R0MD07D
JLCPCB Part #
C5113538
Package
Plugin,D4xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 10mA@120Hz 1uF 4mm 50V 8mm ±20% 插件,D4xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS