EKHE451ELL820MU35S
MFR.Part #
EKHE451ELL820MU35S
JLCPCB Part #
C5113531
Package
Plugin,D14.5xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 14.5mm 2000hrs@105℃ 37mm 450V 650mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D14.5xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS