EKHE401ELL820MUN3S
MFR.Part #
EKHE401ELL820MUN3S
JLCPCB Part #
C5113517
Package
Plugin,D14.5xL33.5mm
Description
-40℃~+105℃ 14.5mm 2000hrs@105℃ 33.5mm 400V 625mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D14.5xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS